DC12V-24V 4A 3 Channels DMX512 Decoder Controller Dimmer for RGB LED Light Strip
Product Introduction:
Social Share:
Send Inquiry
Description
Technical Parameters
Product Specification
Name:Panel Human Induction Controller
Model:MDR-CON-MPIR-1CH-LV
Summarization
Technical parameters
● Working temperature: -20-60 ℃
● Supply voltage: DC5V, 12V, 24V can choose (specify the required voltage on orders)
● Output: 1 channel
● Sensing distance: 5~8 M
● Detection angle: 60 degree
● External dimension: L86ΧW86ΧH26 mm
● Packing size: L160ΧW95ΧH51mm
● Net weight: 60g
● Gross weight: 100g
● Static power consumption: <1W
● Output current: <8A
● Output power: 5V:<40 W, 12V:< 96W, 24V:<192 W